  • Mfr # AD63-2136BK
  • Zoro # G616527851
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2136BK
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
36 in