  • Mfr # WR54-1272C-5
  • Zoro # G016529998
Length
72 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1272C-5
Length
72 in
Overall Height
54 in
Overall Width
12 in