  • Mfr # AD74-1436BK
  • Zoro # G116530580
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
74 in
Number of Shelves
4
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1436BK
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
Length
36 in