  • Mfr # AD74-2454BK
  • Zoro # G316529384
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2454BK
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Length
54 in