  • Mfr # AD86-1272BK
  • Zoro # G616530776
/ea
See details
Key Features
Overall Width
12 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1272BK
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in
Length
72 in