  • Mfr # WR74-1848S-5
  • Zoro # G016530772
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Stainless Steel
Length
48 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1848S-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
48 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in