  • Mfr # AD86-2136BK
  • Zoro # G716528512
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2136BK
Length
36 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in