  • Mfr # WR74-2436C-5
  • Zoro # G016528243
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
36 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2436C-5
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in