  • Mfr # AD63-1248GY
  • Zoro # G016529264
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
Number of Shelves
4
Color
Epoxy coated, Gray
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1248GY
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
48 in