  • Mfr # AD86-2148GY
  • Zoro # G716528666
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy coated, Gray
Overall Width
21 in
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2148GY
Overall Width
21 in
Length
48 in
Overall Height
86 in