  • Mfr # WR54-1242BK
  • Zoro # G416529307
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Length
42 in
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR54-1242BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
42 in
Overall Width
12 in
Overall Height
54 in