  • Mfr # WR54-1260BK
  • Zoro # G416529178
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Width
12 in
Length
60 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1260BK
Overall Width
12 in
Length
60 in
Overall Height
54 in