  • Mfr # WR54-2460C-5
  • Zoro # G416528560
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2460C-5
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Length
60 in