  • Mfr # WR63-3048BK
  • Zoro # G916527223
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-3048BK
Overall Width
30 in
Length
48 in
Overall Height
63 in