  • Mfr # WR74-1430BK
  • Zoro # G516528613
/ea
See details
Key Features
Overall Width
14 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Length
30 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1430BK
Overall Width
14 in
Length
30 in
Overall Height
74 in