  • Mfr # AD54-2148P-5
  • Zoro # G016527260
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Color
Epoxy Coated, Green
Length
48 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-2148P-5
Overall Height
54 in
Length
48 in
Overall Width
21 in