  • Mfr # WR74-1436BK
  • Zoro # G916528435
Length
36 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1436BK
Length
36 in
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in