  • Mfr # WR74-1454BK
  • Zoro # G416528980
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Length
54 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1454BK
Length
54 in
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in