  • Mfr # WR74-1824GY-5
  • Zoro # G416529055
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1824GY-5
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
24 in