  • Mfr # WR74-2154BK
  • Zoro # G716527652
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2154BK
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
54 in