  • Mfr # WR86-1460BK
  • Zoro # G516528408
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1460BK
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
60 in