  • Mfr # WR86-3060BK
  • Zoro # G916527872
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-3060BK
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Length
60 in