  • Mfr # WR54-3048GY
  • Zoro # G716529168
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3048GY
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Length
48 in