  • Mfr # WR63-1442GY
  • Zoro # G316527717
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1442GY
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
42 in