  • Mfr # WR63-2430GY
  • Zoro # G716530195
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2430GY
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in
Length
30 in