  • Mfr # WR74-2136GY
  • Zoro # G616527516
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Color
Epoxy Coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2136GY
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Length
36 in