  • Mfr # WR86-1272GY
  • Zoro # G016527215
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1272GY
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
72 in