  • Mfr # WR74-1436BK-5
  • Zoro # G716528482
/ea
See details
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Length
36 in
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1436BK-5
Length
36 in
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in