  • Mfr # WR86-1848GY
  • Zoro # G916528459
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Length
48 in
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-1848GY
Country of Origin
China
Dimensions
Length
48 in
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in