  • Mfr # WR74-1248-101102IV
  • Zoro # G116527719
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Material
Carbon Steel
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1248-101102IV
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
48 in