  • Mfr # WR86-2124GY
  • Zoro # G016529110
/ea
Key Features
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Length
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-2124GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
Length
24 in