  • Mfr # AD54-1260P-5
  • Zoro # G116528440
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Height
54 in
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1260P-5
Overall Height
54 in
Overall Width
12 in
Length
60 in