  • Mfr # WR86-2142GY
  • Zoro # G316528936
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2142GY
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in
Length
42 in