  • Mfr # WR86-2430GY
  • Zoro # G916530643
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Material
Carbon Steel
Length
30 in
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2430GY
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in