  • Mfr # WR86-2448GY
  • Zoro # G316526987
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-2448GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
86 in
Length
48 in
Overall Width
24 in