  • Mfr # AD74-2154BK-5
  • Zoro # G816528146
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
54 in
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2154BK-5
Length
54 in
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in