  • Mfr # AD54-1260C-5
  • Zoro # G216528548
/ea
Key Features
Color
Chrome
Length
60 in
Overall Width
12 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1260C-5
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
12 in
Overall Height
54 in