  • Mfr # AD63-3072C-5
  • Zoro # G816529310
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-3072C-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in