  • Mfr # AD74-2130C-5
  • Zoro # G816528276
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2130C-5
Overall Width
21 in
Length
30 in
Overall Height
74 in