  • Mfr # WR54-2148BK-5
  • Zoro # G516528415
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
54 in
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2148BK-5
Overall Height
54 in
Length
48 in
Overall Width
21 in