  • Mfr # AD63-3036P-5
  • Zoro # G316528646
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-3036P-5
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in
Length
36 in