  • Mfr # AD86-2148P-5
  • Zoro # G316528684
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD86-2148P-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in
Length
48 in