  • Mfr # AD63-2136S-5
  • Zoro # G416527815
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Stainless
Overall Height
63 in
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2136S-5
Overall Height
63 in
Length
36 in
Overall Width
21 in