  • Mfr # AD74-2130BK
  • Zoro # G316528363
Overall Height
74 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2130BK
Overall Height
74 in
Length
30 in
Overall Width
21 in