  • Mfr # WR86-1854BK-5
  • Zoro # G716528444
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Length
54 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1854BK-5
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Length
54 in