  • Mfr # WR54-1236C-5
  • Zoro # G916529326
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Length
36 in
Overall Width
12 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR54-1236C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
12 in
Overall Height
54 in