  • Mfr # AD86-2448S-5
  • Zoro # G316530137
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Stainless
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2448S-5
Overall Width
24 in
Length
48 in
Overall Height
86 in