  • Mfr # WR54-3660C-5
  • Zoro # G816530057
/ea
See details
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Width
36 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3660C-5
Overall Width
36 in
Overall Height
54 in
Length
60 in