  • Mfr # WR74-1860C-5
  • Zoro # G916530926
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1860C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
60 in