  • Mfr # WR86-1430C-5
  • Zoro # G816527569
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Length
30 in
Color
Chrome
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1430C-5
Length
30 in
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in